* Veronika Portsmuth (dirigent) veronika.portsmuth@gmail.com tel. 5277335

* Margot Böttcher (koorivanem) m.bottcher@linnateater.ee

* Leelo Muru (sopranite häälerühmavanem)leelo.muru@gmail.com

* Helvia Räägel (altide häälerühmavanem) helvia@leppik.ee

* Raimond Kukk (basside-baritonide häälerühmavanem) raimond.kukk@gmail.com

* Mart Seer (tenorite häälerühmavanem) mart.seer@sonotrade.ee

* Koori hääleseadja Egle Veltmann egle.kull@gmail.com

* Koori solfedžoõpetaja Katrin Raamat raamat.katrin@gmail.com

* Koori usaldusisik Ethel Reier reier.ethel@gmail.com